Onze eyechatcher is toch wel de obstakelbaan. Het is de grootste indoor obstakelbaan van de Benelux en herbergt meer dan veertig obstakels. Te gebruiken als trainingslocatie voor de getrainde obstaclerunners, maar ook erg geschikt voor beginners doordat de obstakels meerdere moeilijkheidsgraden hebben. Samen met een professionele trainer verken je de baan, word je alles uitgelegd en ga je de uitdaging aan. Ook al heb je het nog nooit gedaan, onze trainers helpen je deze unieke baan te ervaren en te overwinnen.

De kosten zijn € 16,50 p.p. (incl. trainer) en is te boeken vanaf 8 personen. 

Tip: ideaal voor een kinderfeestje of jeugdsportteam.

Heb je ervaring en wil je met een (kleine) groep zonder trainer gebruik maken van de baan? Dan bedragen de kosten € 15,50 voor volwassenen en € 13,- voor kinderen.

Wist je dat je je uitje aan kunt vullen met een heerlijke lunch of een super lekker buffet? Klik hier voor de mogelijkheden.

Vanaf 8 persoon
€ 16,50 p.p.
90 minuten